Kontakt

Pre viac informácií o študijnom programe editorstvo a vydavateľská prax a ďalších, prezrite si informačný bulletin vytvorený našou študentkou. Rovnako môžete navštíviť hlavnú stránku UKF. Na tejto stránke sa ako uchádzač dozviete aj mnoho zaujímavostí o novinkách a aktivitách univerzity. Taktiež môžete o ďalšie informácie k študijnému programu požiadať na študijnom oddelení Filozofickej Fakulty.

Kontakt na študijné oddelenie FF UKF:
Študijné oddelenie FF – interné

Jozefína Cintulová: jcintulova@ukf.sk

• bakalárske učiteľské študijné programy: (UAP – všetky kombinácie).
    • bakalárske jednoodborové študijné programy: kulturológia, riadenie kultúry a turizmu, editorstvo a vydavateľská prax.
    • magisterské jednoodborové študijné programy: kulturológia, riadenie kultúry a turizmu, editorstvo a vydavateľská prax.

Helena Pagáčová: hpagacova@ukf.sk

• bakalárske študijné programy:prekladateľstvo a tlmočníctvo (všetky kombinácie).
    • bakalárske jednoodborové študijné programy:  anglistika, aplikovaná etika – etika riadenia ľudí, etika,  estetika, taliansky jazyk a kultúra, nemčina v hospodárskej praxi, ruský jazyk v interkultúrnej a obchodnej komunikácii, žurnalistika.
    • medziodborové bakalárske študijné programy: ruský jazyk v interkultúrnej a obchodnej komunikácii – euroázijské štúdiá, žurnalistika – nemčina v hospodárskej praxi.
    • magisterské jednoodborové študijné programy:  anglický jazyk v odbornej komunikácii, aplikovaná etika – etická expertíza a etické poradenstvo, talianský jazyk a kultúra, ruský jazyk v interkultúrnej a obchodnej komunikácii, estetika, žurnalistika.
    • magisterské študijné programy:prekladateľstvo a tlmočníctvo (všetky kombinácie).

Zuzana Spišáková: zspisakova@ukf.sk

• bakalárske jednoodborové študijné programy: archeológia, euroázijské štúdiá, etnológia, história, marketingová komunikácia a reklama, masmediálne štúdiá s integrovaným vyučovaním FJ, muzeológia, politológia, filozofia, sociológia.
    • medziodborové bakalárske študijné programy: história – archeoógia, politológia – filozofia, sociológia – anglistika.
    • magisterské učiteľské študijné programy: (UAP – všetky kombinácie).
    • magisterské jednoodborové študijné programy:archeológia, etnológia, história, digitálna marketingová komunikácia, marketingová komunikácia a reklama, muzeológia, politológia, ruský jazyk v interkultúrnej a obchodnej komunikácii, slovenský jazyk a literatúra, sociológia, taliansky jazyk a kultúra,  žurnalistika.

Študijné oddelenie FF – externé
Ing. Angela Zverková – 037/6408 504, e-mail: azverkova@ukf.sk

Poplatky a školné pre FF
Ing. Monika Václavová – 037/6408 468, e-mail: mnovy@ukf.sk